İhtiyar Adam ve Silah izle | İhtiyar Adam ve Silah Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

İhtiyar Adam ve Silah


Orijinal İsmi: The Old Man & The Gun
Vizyon Tarihi: 5 Nisan 2019
Süre: 93dk
Tür: Dram , Komedi , Suç
Yönetmen: David Lowery
Senarist: David Lowery, David Grann
Yapımı: 2018 - ABD

İhtiyar Adam ve Silah Filmi Full HD Fragmanı izle :


İhtiyar Adam ve Silah Filmi Konusu :

Forrest Tucker tüm yaşamı boyunca hayata dört elle sarılan ve doyasıya yaşamayı tercih edebi 70 yaşlarında birisidir. Yaşam tarzı sebebiyle çevresinde bulunan insanlar onu ötekileştirmektedir ancak ihtiyar adam bunu pek önemsememektedir. Tucker tüm hayatı boyunca sürekli suç işlediği için yıllarını cezaevlerinde geçirmiştir. Ancak her defasında bu hapishanelerden kaçmayı da başarmıştır. Forrest Tucker oldukça yaşlanmış olmasına rağmen yine cezaevinin yolunu tutmuştur. San Quentin Hapishanesinde cezasını çekmekte olan ihtiyar adam her zaman yaptığı gibi yine hapishaneden kaçmayı başarmıştır. Bu defa sadece kaçmakla kalmaz ve herkesi şok edecek bir iş yapar.

Forrest Tucker, ilerlemiş yaşına rağmen sadece hapishaneden kaçmakla kalmaz aynı zamanda bir de banka soygunu gerçekleştirir. Polisler büyük bir şaşkınlık içindedir. Yaşlı bir adamın bunları yapabilmesi karşısında şok olmuşlardır. Polis dedektifi John Hunt ve ekibi artık bu ihtiyar adamın peşindedir. Amansız bir takip başlatan polisler ihtiyarın peşine düşerler.

İhtiyar Adam ve Silah izle, İhtiyar Adam ve Silah Filmi ne zaman, İhtiyar Adam ve Silah Filmi Fragman, İhtiyar Adam ve Silah Filmi Oyuncular, İhtiyar Adam ve Silah izle, İhtiyar Adam ve Silah Full izle, İhtiyar Adam ve Silah HD izle, İhtiyar Adam ve Silah tek Parça izle, İhtiyar Adam ve Silah Filmi izle

Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Sinefocus

Sitemiz gayet kullanışlıdır siz degerli lig tv izleyicilerimiz içindir.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönderme