Backtrace izle | Backtrace Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Backtrace izle | Backtrace Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Backtrace Filmi Yönetmeni : Brian A. Miller

Backtrace Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Matthew Modine, Sylvester Stallone, Ryan Guzman

Backtrace Filmi Fragmanı Full HD izle

Backtrace Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Backtrace Filmi Oyuncuları, Backtrace Filmi Yönetmeni, Backtrace Filmi Fragmanı tüm ayrıntılar için tıkla. Backtrace izle Bu yıla damgasını vurması beklenen filmlerden birisi olan Backtrace Türkçe Dublaj Orjinal izlemeyi düşünen ve film ile ilgili bilgileri sürekli takip eden sinemaseverler sitemizde bu film ile ilgili de detaylı bilgilere ulaşabilirler.


Filmde yaşanacaklara ışık tutan Backtrace fragmanı izleyerek film ile alakalı fikir sahibi olabilirsiniz. Backtrace Full hd tek parça 1080p izlemeyi düşünen ve filmin vizyon tarihini bekleyenlerin filmde yaşanacakları gösteren fragmanı izlemelerini tavsiye ediyoruz.

Backtrace Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Backtrace Filmi Konusu : Geri izleme, zırhlı bir araca yapılan saldırıdan sağ kurtulan, bir deneyin gerçekleştirilmesi ve denemenin uygulanması için kaldığı yüksek güvenlikli tesisten çıkarıldıktan sonra ne olduğu ile ilgilidir. MacDonald, 40'lı yılların sonlarında, denediği ve polis tarafından yakalandığı bir banka soygununda yaralandı. Bununla birlikte, yaralanması beynine zarar verdi ve amneziye neden oldu. Bir hapishanenin psikiyatri koğuşuna yerleştirilen adam, yedinci yılını tamamladıktan sonra bir mahkum ve tıp doktoru tarafından kaçmak zorunda kalır. Kötü niyetli ikili, MacDonald'a bir ilaç enjekte ederek önceki yaşamını hatırlamasını sağlıyor. Şimdi MacDonald, geçmişindeki böceklerle yüzleşmek ve çalınan parayı kurtarmak için yerel bir dedektifin, sert bir FBI ajanının ve ona verilen tehlikeli ilacın yan etkilerinden kurtulmak zorunda. Hatalarını düzeltmek için çok sınırlı zamanı olduğunu bilen MacDonald, hızlı davranmalı ve geçmiş hatalarını tek tek düzeltmelidir.

Backtrace izle, Backtrace Filmi izle, Backtrace full izle, Backtrace tek parça izle, Backtrace hd izle, Backtrace Filmi Fragmanı, Backtrace Filmi Konusu

Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Sinefocus

Sitemiz gayet kullanışlıdır siz degerli lig tv izleyicilerimiz içindir.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönderme